Купуючи взуття, приділяйте велику увагу правильному вибору необхідного розміру та повноти взуття, стопа у взутті не повинна бути стисненою, тому що в разі невідповідності розмірів взуття можуть виникнути проблеми: з одного боку, неправильний вибір ставить під загрозу здоров’я ніг, а з іншого – це може спричинити деформацію взуття, розрив швів, появу тріщин та заломів. Невірно підібране за розміром чи повнотою взуття не є причиною для звернення з претензією.

При виборі зверніть увагу на призначення взуття (робоче, для відпочинку, модельне, повсякденне, спортивне та інше). Форма та висота каблука повинні відповідати статурі споживача.

Спочатку носіть взуття недовго, щоб воно могло пристосуватися до форми ноги.

На роботу носіть взуття зручне, на каблуці висотою 30 – 40 мм, з урахуванням віку. Модельне взуття призначається для короткотермінового носіння на вихід; спортивне – для занять спортом.

Після кожного носіння приводьте взуття в порядок. Сушіть вологе взуття при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагрівальних приладів, джерел тепла, уникаючи прямого сонячного проміння і використовуючи внутрішні вставки-каркаси для збереження форми взуття. Волога зі взуття випаровується приблизно за 20 годин. Тому періодично давайте Вашому провітритися для того, щоб шкіра могла добре висохнути. Оптимальний варіант мати 2-3 пари взуття на кожний сезон. Взуття повинно бути захищено від потрапляння прямого сонячного проміння, від впливу пари, газів та хімічних речовин (лугів, кислот, активних розчинників та інше).

Взуття не слід мити й сильно терти, тому що взуття втратить свій первісний зовнішній вигляд. Взуття забороняється прати в пральній машині, а також використовувати відбілювач. Взувайте взуття тільки розшнурованим (розстебнутим), користуйтеся ріжками для взуття – це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття. Не перетягуйте шнурки на гомілковостопному суглобі для запобігання розриву шкіри та кріплення. Не знімайте взуття не розшнурованим та наступаючи на задник – це запобігатиме відриванню підошви. Обережно обходьтеся з декоративною фурнітурою на взутті. Гарантія на устілки, шнурки, набійки, змінні деталі не поширюється(рекомендації з визначення характеру дефектів та умов експлуатації Мін.Пром.Політ.Укр. 291/457).

При експлуатації взуття потрібно враховувати сезонність. Не носіть взуття з підошвою з натуральної шкіри, шкіряною обтяжкою каблука, з верхом з тканин, а також взуття прошивного методу кріплення в дощову погоду. Промокання такого взуття не є причиною для звернення з претензією. Завжди звертайте увагу на матеріал і спосіб кріплення підошви. Продавець надає гарантію водонепроникності лише на гумове взуття та взуття з використанням водонепроникних мембран.

Не носіть взуття на високих або тонких підборах по гравію, щебеню, бруківці, оскільки це може призвести до пошкодження взуття або отримання травми. Модельне взуття призначене для носіння за умов рівної, твердої поверхні. Носіння цього взуття в снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають при цьому, не повинні бути підставою для подання претензій виробнику.

Лакове взуття потребує особливої турботи. Не рекомендується використовувати таке взуття при температурі нижче -5 град. C. Щоб запобігти пошкодженню взуття через низьку температуру одягніть його за 10 хвилин до виходу. Тепло ноги передається взуттю, завдяки чому воно буде охолоджуватися повільно, не відразу. Це допоможе запобігти утворенню тріщин. Після використання взуття очистіть його від пилу та бруду вологою м’якою ганчіркою, після чого протріть взуття сухою ганчіркою.

Зберігати взуття необхідно при температурі не нижче +14С та не вище +25С при відносній вологості повітря 50-80%. Відстань від зовнішніх стін приміщення, опалювальних та нагрівальних приладів повинна бути не менша ніж 1,0 м.

При дотриманні вищевказаних правил експлуатації та догляду магазин гарантує високу якість товарів протягом строку служби встановлених Законодавством України та нормативно-технічною документацією.