Пропонуємо Вашій увазі кілька простих правил, користуючись якими Ви зможете значно збільшити термін використання Вашого взуття. Для догляду за взуттям з гладкої шкіри необхідно використовувати крем Salamander Wetter Schutz або спрей Salamander Leather Fresh (безкольоровий чи підфарбовуючий).  За взуттям білого кольору можна доглядати за допомогою очищувальної гумки Salamander Shoe Shine.

Після просочування шкіряне взуття рекомендується полірувати спеціальною ганчіркою або губкою Salamander Shoe Shine.

Для запобігання появи на поверхні шкіри характерних сольових плям рекомендується регулярно користуватися водо водо-відштовхуючим засобом Salamander Universal SMS, що надає поверхні взуття сніго та водо- відштовхуючий ефект, а також запобігають глибокому забрудненню шкіри. Якщо ж білий наліт все ж з`явився, його треба ретельно протерти вологою ганчіркою.

Для догляду за взуттям із замші, велюра чи нубука рекомендується користуватись лише спеціальними засобами. Наприклад, Salamander Nubuk Velours  та Salamander Universal SMS. Усі ці засоби захищають від вологи та глибоких забруднень, підфарбовують, просочують та забезпечують догляд за взуттям. Для запобігання появи нерівномірно зафарбованих плям, аерозолі слід розпилювати на відстані не менше ніж 20 см від поверхні взуття. Для очищення нубука та замші стануть у пригоді спеціальні щіточки Salamander та губка Salamander Nubuk Velours, вони також використовуються щоб розпушити ворс замші, після використання просочуючих засобів. Поверхню взуття не варто сильно терти, тому що зовнішні волокна можуть бути пошкодженими і матеріал втратить свої властивості. Очищуйте таке взуття тільки у сухому вигляді.

Для догляду за взуттям з лакової шкіри застосовують лише спеціальні засоби, бо звичайні засоби роблять лакове взуття матовим. Чистить та надає блиску лаку засіб Salamander Lack-Silicon.  Для розтягування взуття з усіх видів шкіри по повноті рекомендується використовувати аерозоль Salamander Shoe Stretch. Цей засіб безкольоровий, не лишає плям та розводів.

При виробництві взуття застосовуються різнокольорові натуральні барвники для шкіри, що використовується для підкладки та устілок. Тому можливе фарбування шкарпеток. Щоб запобігти цьому регулярно використовуйте спрей Salamander Anticolor. Фарбування шкарпеток не є причиною для звернення з претензією.

Для зберігання взуття рекомендується одягати на колодки, підібрані за розміром.

Для збереження у Вашому взутті сприятливого мікроклімату рекомендується регулярно користуватися дезодорантом для взуття Salamander Shoe Deo. Для глибокого чищення взуття з різноманітних матеріалів рекомендується використовувати очисну піну Salamander Combi Proper.

Перед застосуванням будь-яких засобів по догляду необхідно вивчити рекомендації підприємства-виробника щодо його експлуатації.