« SALAMANDER » є одним зі світових експертів в галузі засобів по догляду за взуттям . На сьогоднішній день асортимент взуттєвих косметичних засобів налічує близько 170 найменувань, які дозволяють ефективно доглядати і продовжувати термін служби не тільки взуття, а й інших виробів, виконаних з натуральних і синтетичних матеріалів .

Salamander-Classic-Unviersal-SMS-det

Universal SMS

Високоякісний водовідштовхувальний засіб, ефективно захищає вироби з гладкої шкіри , замші та текстилю від впливу вологи і бруду . Запобігає утворенню снігових , водних і сольових плям . Зберігає шкіру еластичною і повітропроникною .

Ціна: 99 грн.


Salamander-Classic-Wetter-Schutz-det_01Wetter Schutz

Високоякісний крем для догляду за гладкою шкірою . Оновлює колір , інтенсивно живить , захищає , зберігає шкіру м’якою і еластичною , надає блиск , а також володіє водовідштовхуваючою дією .

Ціна: 55 грн.


Salamander-Classic-Leather-Fresh-det

Leather Fresh

Високоякісна фарба – відновник для всіх видів гладкої шкіри . Чудово освіжає колір виробів і зафарбовує потертості . Живить і захищає вироби від вологи і забруднень . Не придатне для замшевих шкір .

Ціна: 99 грн.


Salamander-Classic-Nubuk-Velours-detNubuk Velours

Високоякісна фарба – відновник для всіх видів замші , нубуку та велюру . Чудово освіжає колір і доглядає за виробами . Просочує і захищає від вологи і глибоких забруднень .

Ціна: 99 грн.


Shoe-Shine_sala-ru-detail_01

Shoe Shine

Високоякісна губка – блиск для догляду за гладкою шкірою . Надає чудовий блиск . Губка чорного кольору освіжає колір виробів завдяки пігментам .

Ціна: 51 грн.


Salamander-Classic-Dubbin-det

Dubbin

Висоефективний крем – віск для чищення , захисту та догляду за виробами із гладкої шкіри . Завдяки вмісту бджолиного воску вироби залишаються м’якими і еластичними .

Ціна: 56 грн.


Salamander-Classic-Raulederbuerste-detЩітка Потрійна

Щітка комбінована для замші , велюру і нубука . Очищає і відновлює первинний вигляд виробів . Комбінація щетини з латуні і нейлону чудово очищає вироби . Гумова щетина відновлює оксамитовий характер шкіри . Бічний рельєф ефективно очищає шви виробів.

Ціна: 65 грн.


Salamander-Classic-Shoe-Deo-tmbShoe Deo

Освіжаючий дезодорант для всіх видів взуття з тривалою дією на основі іонів срібла . Іони срібла володіють антибактеріальними і фунгіцидними діями . Дезодорант надійно видаляє бактерії і грибки , що викликають неприємний запах , і запобігає їх появу протягом тривалого часу . Приємний аромат надає взуттю чудову свіжість .

Ціна: 89 грн.


Salamander-Classic-Shoe-Stretch-detShoe Stretch

Ефективний засіб для розм’якшення і розтяжки тісного і незручного взуття з усіх видів шкіри . Коригує форму , робить взуття комфортнішим . 

Ціна: 72 грн.