logo eltoro

Умови використання

 Сайт el-toro.com.ua надає можливість ознайомлюватись та звантажувати матеріали виключно для персонального ознайомлення та некомерційного застосування. Заборонено змінювати та використовувати контент сайту на сторонніх ресурсах.Оформлюючи реєстрацію та замовлення онлайн на сайті інтернет-магазину «EL TORO», користувач зобов’язується надати достовірні персональні дані, які запитувались сайтом.

 Адміністрація сайту залишає за собою право розсилати на телефон та електронну пошту акційні пропозиції, новини та інші інформаційні повідомлення. Користувач може відмовитися від розсилки, відправивши лист на електронну адресу, вказану в кожному повідомленні. Після отримання подібної заявки адміністрація сайту зобов’язується видалити даний номер або адресу зі списку розсилки.

Під час реєстрації кожен користувач стає власником персонального логіну та паролю, за збереження яких він сам несе відповідальність. Користувач також відповідальний за всі операції, здійснені під його логіном та паролем. У разі втрати персональних данних користувач зобов’язаний довести до відома адміністрацію сайту. Користувач має можливість звертатися до адміністрації сайту з будь-якими питаннями, пропозиціями, претензіями, побажаннями щодо вдосконалення сайту та надання послуг тощо. При цьому користувач зобов’язується нести відповідальність за свої звернення і гарантувати їх законність та безпеку.